O KONFERENCIJI

11 godina | 3500+ učesnika | 350+ kompanija

Marketing SUMMIT

05. MART 2024.

Sava Centar Belgrade


Marketing FMCG brendova i usluga


Centralno okupljanje marketing profesionalaca u FMCG industriji!


speaker image

ZAŠTO MARKETING SUMMIT?

Misija MARKETING SUMMITA je da u jednom danu pokaže najbolje, najaktuelnije i najefektnije primere i strategije u domenu FMCG marketinga i predstavi najnovije marketinše pristupe u Srbiji, regionu i svetu.

speaker image

GLOBALNI MARKETING STRUČNJACI I TRENDOVI

Marketing Summit pod jednim krovom okuplja domaće i međunarodne marketing stručnjake koji sa učesnicima dele primere dobre marketinške prakse i rezultate ekskluzivnih istraživanja tržišta

speaker image

ZAŠTO PRISUSTVOVATI?

Konferencija se bavi presekom kompetentnosti i znanja na polju FMCG marketinga kroz praktične primere, stvari koje zadovoljavaju potrošače, povećavaju vrednost brenda i omogućavaju rast.

U FOKUSU

GLOBALNI TRENDOVI

POS

POTROŠAČ

BREND LIDERI

KREATIVNOST

DIGITAL

ISTRAŽIVANJA

AI

speaker image

PROFIL UČESNIKA

  • trgovci svih kanala
  • proizvođači
  • distributeri
  • IT industrija
  • PR menadžeri
  • POSm
  • digitalne platforme
  • agencije
speaker image

MARKETING SUMMIT U BROJEVIMA

  • 350 + učesnika po događaju
  • 150 + kompanija
  • 20 + izlagača
  • 8 + sati razmene iskustava i edukacije
  • 2 + sata pauza za druženje
speaker image

POZICIJE

  • direktori marketinga
  • marketing menadžeri
  • trade marketing menadžeri
  • menadžeri kategorija
  • brend menadžeri
  • stučnjaci iz oblasti marketinga
  • svi oni koji žele da unaprede svoj marketing

# UČESNIKA PO POZICIJI (350 +)

ilustracija mobile

PROFIL UČESNIKA

speaker image speaker image

# UČESNIKA PO POZICIJI (350 +)

ilustracija desktop

Agenda

Sava Centar Belgrade

05.03.2024.

GOVORNICI

FMCG MARKETING SUMMIT

Tony Durham

Tony DurhamOSNIVAČ

Tony Durham Consulting Limited

LAZAR DŽAMIĆ

LAZAR DŽAMIĆ

VODEĆI KREATIVNI & DIGITALNI BREND STRATEG

Ana Milićević Vukoje

Ana Milićević VukojeGlobal Marketing & Innovation Director

Ball Aerosol Corporation

JOVAN BUGARČIĆ

JOVAN BUGARČIĆmarketing director

IMLEK

Milena Matijević

Milena MatijevićBrand marketing coordinator

Carlsberg

GORAN TINTOR

GORAN TINTORHead of Marketing Intelligence

Direct Media United Solutions

ZENEL BATAGELJ

ZENEL BATAGELJPARTNER

VALICON

Ljubica Vukčević

Ljubica VukčevićHead of Data Analytics and Insight

Direct Media United Solutions

ŽELITE DA BUDETE GOVORNIK?

Više informacija možete da dobijete klikom na dugme ispod.


Kotizacije

Iskoristite popust na rane prijave do 5. FEBRUARA 2024!

INFORMACIJE

Dodatne informacije i napomene

  • Plaćanje u dinarima, po srednjem kursu NBS na dan fakturisanja.
  • Predračun za plaćanje kotizacije učesnici će dobiti pre konferencije, elektronskom poštom, na adresu koja je uneta u prijavu.
  • Kotizaciju treba uplatiti do dana naznačenog na predračunu.

Kotizacija ne obuhvata noćenja i putne troškove

Neplaćanje predračuna ne znači automatsku odjavu sa konferencije, već se morate odjaviti pisanim putem.

U slučaju otkazivanja prijave nakon 3. MARTA 2024, organizator zadržava pravo naplate 50% vrednosti kotizacije.

Odjavu možete poslati na djordje@instore.rs.

Prijava

Molimo popunite sva polja označena zvezdicom

DIREKTOR NOVIH IDEJA


Maksim Đurović
maksim@instore.rs
#

DIREKTOR KONFERENCIJE


Vojislava Pešić
vojislava@instore.rs
#

KOORDINATOR


Lazar Pejović
lazar@instore.rs
#

UREDNIK INSTORE MAGAZIN


Ana Filipović
ana@instore.rs
#

UREDNIK INSTORE.RS


Milica Milutinović
milica@instore.rs
#

PROMO & DIGITAL


Svetlana Videnov
svetlana@instore.rs
#

SOCIAL MEDIA MANAGER


Bojana Tomić
bojana@instore.rs
#

FINANSIJE


Đorđe Glamočlija
djordje@instore.rs
#

GRAFIČKI DIZAJN


Nikola Vučević
nikola@instore.rs
#

SPONZORSKI PAKETI


Mirjana Ivanković
mirjana@instore.rs

SPONZORSKI PAKETI


Bojan Đurović
bojan@instore.rs
#

SPONZORSKI PAKETI


Dejan Novosel
dejan@instore.rs
#